Helhetslösningar - ett vinnande koncept

Johpomek ligger i Osby och är utrustad med modern, automatiserad maskinpark och ett arbetsteam med stor hantverkskunnande. Den här mixen gör att vi kan leverera såväl stora serier i hög kvalité till konkurrenskraftiga priser eller prototyper och specialbeställningar. Genom vårt eget varumärke EKV och vår egen produktutveckling,  produceras och marknadsförs möbler för många olika branscher bl.a. kontor & konferens samt förskola, skola & gymnasium. Vi erbjuder helhetslösningar där vi samlar leveranser, gör slutmontage, packar och märker upp försändelser. Om ni vill skickar vi direkt till slutkund.

Texas_Whilhelm-utst-v2

Färg och form en viktig ingrediens!

I våra lokaler i Osby har vi vår produktutveckling och vår produktionsanläggning. I samma byggnad finns även vår fräscha utställningshall på 150 m2. Välkommen att slå oss en signal om du är intresserad att besöka oss för att se vårt stora produktsortiment.

Johpomek AB

Industrigatan 16
283 50 OSBY
0479-178 80
info@ekvstolar.se
Besöksadress Industrigatan 14

Se våra lediga tjänster >

Just nu har vi inga lediga tjänster, men du är välkommen att skicka in ditt CV.

Kontaktpersoner

Pontus-greyPontus

Pontus Persson

VD
0479-178 86
pontus@johpomek.se

Niclas-greyNiclas

Niclas Saistam

Säljare
0479-178 93
niclas@johpomek.se

Emma-greyEmma

Emma Jönsson

Säljare
0479-53 77 16
emma@johpomek.se

Marie-grey-2Marie

Marie Rooth

Order & Kundsupport
0479-178 87
marie.rooth@johpomek.se

Ulf-gråUlf

Ulf Lindahl

Order & Kundsupport
0479-178 83
ulf@johpomek.se

Annika-greyAnnika

Jessica Kristensson

Produktionsplanering
0479- 178 96
jessica@johpomek.se

Roger-greyRoger

Roger Svensson

Konstruktion
0479-178 89
roger@johpomek.se

Jessica-greyJessica

Annika Svensson

Miljö & Hållbarhet
0479-53 77 15
annika@johpomek.se

För mer information om våra produkter eller var du hittar våra återförsäljare kontakta någon av våra säljare.